GATTI ICE CREAMS

      

*All prices include VAT, E and OE

Hi Boy
Unit Cost: 69c
Box of 30: R 20.80
Box of 15: R 11.60
Fruit Juice Bar
Unit Cost: 69c
Box of 30: R 20.80
Box of 15: R 11.60
Playtime Lolly
Unit Cost: 75c
Box of 30: R 22.90
Box of 15: R 12.60
Surf Joy
Unit Cost: 89c
Box of 30: R 26.80
Box of 15: R 14.60
Choc-O-Lina
Unit Cost: R1.05
Box of 30: R 31.50
Box of 15: R 16.90
Jolly Jelly
Unit Cost: R 1.33
Box of 30: R 39.80
Box of 15: R 21.20
Banana Joy
Unit Cost: R 1.33
Box of 30: R 39.80
Box of 15: R 21.20
Twice As Nice
Unit Cost: R 1.98
Box of 30: R 58.90
Box of 15: R 30.60
Choc 25
Unit Cost: R 2.25
Box of 30: R 87.60
Box of 15: R 34.90
Granadilla Sherbet
Unit Cost: R 2.99
Box of 20: R 59.80
Box of 10: R 30.90
Big Deal Caramel Crunch
Unit Cost: R 3.38
Box of 20: R 67.50
Box of 10: R 34.80
Big Deal Mint Crunch
Unit Cost: R 3.38
Box of 20: R 67.50
Box of 10: R 34.80